Netafim ile Agroexpo 2020’de Yapay Zekâ Konuşuldu

Netafim ile Agroexpo 2020’de Yapay Zekâ Konuşuldu

Netafim Türkiye ekibi, her sene katıldığı Agroexpo Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda tarım sektörüne dair yeni ürünlerini dört gün boyunca iş ortaklarıyla ve standı ziyaret eden bütün katılımcılarla buluşturdu.

Avrupa’nın 4. Türkiye’nin ise en büyük tarım fuarından biri olan Agroexpo Tarım ve Hayvancılık Fuarı, bu yıl 15. kez İzmir’de gerçekleştirildi. 6-9 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen ve sektör paydaşlarını bir araya getiren fuara, 75 ülkeden 950 tarım ve hayvancılık firması katıldı. Fuarın en önemli katılımcılarından biri olan ve damla sulama konusunda geliştirdiği yapay zekâ teknolojileriyle ön plana çıkan Netafim Türkiye’nin standı, ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

MAY Tohum’dan Kazanmayı Bilen Çiftçi Projesi

MAY Tohum’dan Kazanmayı Bilen Çiftçi Projesi

Türkiye’nin önder tohum firmalarından MAY Tohum, Kazanmayı Bilen Çiftçi projesi kapsamında gerçekleştirdiği bilgilendirme ve bilinçlendirme eğitimleriyle çiftçilerin tarımsal üretimdeki verimliliklerini arttırmaları için destek oluyor, geleceklerine bereket katıyor.
1978 yılından beri sebze, tarla, endüstri ve yem bitkileri tohumlarının ıslahı, üretimi, pazarlama ve satışı konularında faaliyet gösteren MAY Tohum, Türk tarım sektöründe katma değer sağlamak için yatırımlarına devam ediyor.

UPL TÜRKİYE ve PANKOBİRLİK’ten Nitelikli İş Birliği

UPL TÜRKİYE ve PANKOBİRLİK’ten Nitelikli İş Birliği

Dünyanın uzun vadeli besin arzını güvence altına almaya odaklanmış ve bu yönde tasarlanan bitki koruma çözümleri sunan global bir tedarikçi olan UPL Türkiye, geçtiğimiz hafta Antalya Rixos Otel’de Pankobirlik Pancar Ekicileri Kooperatifleri Birliği’nin Türkiye genelinde çalışan 120 satış personeliyle birlikte düzenlediği toplantıda Tazz, Celmitron, Avıate, Fist Gold ve Pantera ürünlerinin lansmanını gerçekleştirdi.

ADAMA 2020 Sezonuna Distribütörleri İle Birlikte Başladı

ADAMA 2020 Sezonuna Distribütörleri İle Birlikte Başladı

Bitki koruma sektörünün lider uluslararası fir­malarından biri olan ADAMA, 7-9 Şubat tarihlerinde Kıbrıs Elexus Hotel’de düzenlediği Distribütör Konferansı ile 2020 sezonuna başlangıç yaptı.

2019 yılında gösterdiği büyüme oranı ile başarılı bir şekilde Türkiye’de 5’inci yılını dolduran ADAMA; bu başarısında büyük pay sahibi olan, bölge distribütörleri ve ekipleriyle 7-9 Şubat tarihlerinde düzenlenen konferansta bir araya geldi. ADAMA Türkiye ekibinin tüm kadrosu ile katıldığı ve ev sahipliği yaptığı konferansta, 2019 yılı değerlendirilirken, 2020 yılı için de sektörün dinamikleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Arşivler